Odalarımız 1 ve 3 kişilik olarak tasarlanmış olup, 4 adet tek kişilik suit oda, 4 adet tek kişilik katta oda, 6 adet tek kişilik teraslı oda ve 16 adet de 3 kişilik odamız bulunmaktadır.

TEK KİŞİLİK TERASLI ODALAR

13 ile 17 metrekare arasında değişen bir alana sahip olan teraslı tek kişilik odalarımızda ise, tek kişilik odalarımızda bulunan depolama alanı olarak da kullanılabilen bazalı ortopedik yatak, gardırop, çalışma ünitesi, TV, mini buzdolabı, boy aynası, ayakkabı dolabı ve banyonun yanı sıra, öğrencilerimizin kendilerine ait özel terası mevcuttur.

TEK KİŞİLİK SUİT ODALAR

Bir öğrencinin rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabilmesi için planlanmış tek kişilik suit odalarımızda, depolama alanı olarak da kullanılabilen bazalı ortopedik yatak, oturma grubu, gardırop, çalışma ünitesi, TV, mini buzdolabı, boy aynası, ayakkabı dolabı ve banyo bulunmaktadır.

TEK KİŞİLİK KATTA ODALAR

Bir öğrencinin rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabilmesi için planlanmış tek kişilik katta odalarımızda, depolama alanı olarak da kullanılabilen bazalı ortopedik yatak, oturma grubu, gardırop, çalışma ünitesi, TV, mini buzdolabı, boy aynası, ayakkabı dolabı ve banyo bulunmaktadır.

ÜÇ KİŞİLİK ODALAR

Üç kişilik odalarımızda, üç öğrencimize de eşit alanlara sahip olacakları bir şekilde yaşam alanı sunulmaktadır. Odalarımızın içinde; her öğrencimiz için depolama alanı olarak da kullanabilecekleri bazalı ortopedik yatak, gardırop, çalışma ünitesi ve ayakkabı dolabı bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin birlikte kullanacakları bir banyo, TV, mini buzdolabı ve boy aynası mevcuttur.